Stagione
|
Data
|
Vincitore (numero vittorie)
|
Finalista perdente
|
Risultato
|
Sede della finale/i
|
2004 (1ª)
|
14 febbraio
|
Barcellona
|
Liceo La Coruña
|
7-3
|
Barcellona - Palau Blaugrana
|
24 febbraio
|
2-2
|
La Coruña - Pazo dos Deportes de Riazor
|
2005 (2ª)
|
18 ottobre
|
Barcellona (2)
|
Vic
|
4-2
|
Barcellona - Palau Blaugrana
|
25 ottobre
|
6-3
|
Vic - Pavelló Olímpic
|
2006 (3ª)
|
17 ottobre
|
Reus Deportiu
|
Barcellona
|
3-2
|
Barcellona - Palau Blaugrana
|
24 ottobre
|
3-3
|
Reus - Pavelló Olímpic
|
2007 (4ª)
|
7 ottobre
|
Barcellona (3)
|
Reus Deportiu
|
4-2
|
Barcellona - Palau Blaugrana
|
21 ottobre
|
1-2
|
Reus - Pavelló Olímpic
|
2008 (5ª)
|
3 febbraio
|
Barcellona (4)
|
Noia
|
5-1
|
Barcellona - Palau Blaugrana
|
25 febbraio
|
4-3
|
Sant Sadurní d'Anoia - Pavelló Olímpic de l'Ateneu Agrícola
|
2009 (6ª)
|
12 settembre
|
Vic
|
Barcellona
|
4-1
|
Vic - Pavelló Olímpic
|
19 settembre
|
3-4
|
Barcellona - Palau Blaugrana
|
2010 (7ª)
|
18 settembre
|
Vic (2)
|
Barcellona
|
2-5
|
Vic - Pavelló Olímpic
|
26 settembre
|
4-0
|
Barcellona - Palau Blaugrana
|
2011 (8ª)
|
21 ottobre
|
Barcellona (5)
|
Reus Deportiu
|
5-1
|
Sant Sadurní d'Anoia - Pavelló Olímpic de l'Ateneu Agrícola
|
2012 (9ª)
|
28 settembre
|
Barcellona (6)
|
Noia
|
3-1
|
Sant Sadurní d'Anoia - Pavelló Olímpic de l'Ateneu Agrícola
|
30 settembre
|
6-1
|
Barcellona - Palau Blaugrana
|
2013 (10ª)
|
6 ottobre
|
Barcellona (7)
|
Reus Deportiu
|
3-3 (dts) (1-0 dtr)
|
Sant Sadurní d'Anoia - Pavelló Olímpic de l'Ateneu Agrícola
|
2014 (11ª)
|
14 settembre
|
Barcellona (8)
|
Liceo La Coruña
|
5-4 (dts)
|
Reus - Pavelló Olímpic
|
2015 (12ª)
|
1º novembre
|
Barcellona (9)
|
Liceo La Coruña
|
6-5
|
Vic - Pavelló Olímpic
|
2016 (13ª)
|
18 settembre
|
Liceo La Coruña
|
Reus Deportiu
|
2-1
|
Reus - Pavelló Olímpic
|
2017 (14ª)
|
30 settembre
|
Barcellona (10)
|
Voltregà
|
4-0
|
Sant Hipòlit de Voltregà - Pavelló Victorià de la Riba
|
2018 (15ª)
|
16 settembre
|
Liceo La Coruña (2)
|
Barcellona
|
3-2
|
Sant Sadurní d'Anoia - Pavelló Olímpic de l'Ateneu Agrícola
|
2019 (16ª)
|
15 settembre
|
Reus Deportiu (2)
|
Barcellona
|
3-2
|
Igualada - Poliesportiu Les Comes
|
2020 (17ª)
|
3 gennaio
|
Barcellona (11)
|
Reus Deportiu
|
4-1
|
Lloret de Mar - Pavelló Municipal
|
2021 (18ª)
|
12 settembre
|
Deportivo Liceo (3)
|
Barcellona
|
3-2
|
Sant Sadurní d'Anoia - Pavelló Olímpic de l'Ateneu Agrícola
|
2022 (18ª)
|
3 settembre
|
Barcellona (12)
|
Reus Deportiu
|
4-0
|
Olot - Pavelló d’Esports
|